Rada Gminy Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Skład

Przewodniczący Rady Gminy

Informacje

Przewodniczący Rady Gminy - Henryk Filipczak

Przewodniczący Rady Gminy - kadencja 7 (2014-2018) (od 26-01-2017 )
radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
radny - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)

Wiceprzewodniczacy Rady

Informacje

Wiceprzewodniczacy Rady - Daniel Misztal

Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 26-01-2016)
radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Wiceprzewodniczacy Rady

Informacje

Wiceprzewodniczacy Rady - Jadwiga Stola


Wiceprzewodnicząca Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 2-03-2016)

radna - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Radny

Informacje

Radny - Grzegorz Latawiec

Przewodniczący Rady Gminy - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014 do 29-12-2016)

Radny - kadencja 7 [2014-2018]

Członek Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
II Zastępca Przewodniczącego Rady - kadencja 4 [2002-2006] (od 12-11-2002)
Radny - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)

Radny

Informacje

Radny - Krzysztof Galant

Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014 do 27-01-2017)

Radny - kadencja 7 [2014-2018]

Radny

Informacje

Radny - Paweł Tomczyk

Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014 do 24-11-2016)

Radny - kadencja 7 [2014-2018]

radny - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)

Radna

Informacje

Radna - Agnieszka Konopka

radna - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Radny

Informacje

Radny - Paweł Szaja

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Radny

Informacje

Radny - Janusz Wąsik

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Radny

Informacje

Radny - Robert Niedziałek

Członek Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Przewodniczacy Rady Gminy - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)
Przewodniczący Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Radny - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)

Radny

Informacje

Radny - Dawid Adamczyk

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Radny

Informacje

Radny - Rafał Bury

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Radny

Informacje

Radny - Mirosław Mostrąg

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)

Radna

Informacje

Radna - Maria Gołda

Członek Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Przewodnicząca Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Radna - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)

Radny

Informacje

Radny - Maciej Krzyszkowski

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 stycznia 2016 08:24
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 12009
23 stycznia 2020 10:01 (Stanisław Kurz) - Dodanie członka komisji: Członek komisji.
23 stycznia 2020 10:00 (Stanisław Kurz) - Dodanie członka komisji: Członek komisji.
23 stycznia 2020 09:59 (Stanisław Kurz) - Dodanie członka komisji: Członek komisji.