Gmina Gościeradów

Rada Gminy

Wybierz kadencję

Skład Kadencja 2014 - 2018

Henryk Filipczak

Przewodniczący Rady Gminy

Przewodniczący Rady Gminy - kadencja 7 (2014-2018) (od 26-01-2017 )
radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
radny - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)

Daniel Misztal

Wiceprzewodniczacy Rady

Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 26-01-2016)
radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Jadwiga Stola

Wiceprzewodniczacy Rady


Wiceprzewodnicząca Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 2-03-2016)

radna - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
Zdjęcie osoby

Grzegorz Latawiec

Radny

Przewodniczący Rady Gminy - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014 do 29-12-2016)

Radny - kadencja 7 [2014-2018]

Członek Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
II Zastępca Przewodniczącego Rady - kadencja 4 [2002-2006] (od 12-11-2002)
Radny - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)

Krzysztof Galant

Radny

Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014 do 27-01-2017)

Radny - kadencja 7 [2014-2018]

Paweł Tomczyk

Radny

Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014 do 24-11-2016)

Radny - kadencja 7 [2014-2018]

radny - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)

Agnieszka Konopka

Radna

radna - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Paweł Szaja

Radny

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Janusz Wąsik

Radny

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
Zdjęcie osoby

Robert Niedziałek

Radny

Członek Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Przewodniczacy Rady Gminy - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)
Przewodniczący Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Radny - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)

Dawid Adamczyk

Radny

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Rafał Bury

Radny

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)

Mirosław Mostrąg

Radny

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
Wiceprzewodniczący Rady - kadencja 6 (2010-2014) (od 22-11-2010)
Zdjęcie osoby

Maria Gołda

Radna

Członek Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Przewodnicząca Komisji - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)
Radna - kadencja 5 [2006-2010] (od 30-11-2006)

Maciej Krzyszkowski

Radny

radny - kadencja 7 (2014-2018) (od 16-11-2014)
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 stycznia 2016 08:24
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2548
06 kwietnia 2017 11:23 Stanisław Kurz - Aktualizacja danych stanowiska: Wiceprzewodniczacy Rady.
06 kwietnia 2017 11:21 Stanisław Kurz - Aktualizacja danych stanowiska: Wiceprzewodniczacy Rady.
06 kwietnia 2017 11:20 Stanisław Kurz - Aktualizacja danych stanowiska: Radny.
Realizacja: IDcom-web.pl